Soproni Tamás a kerület újra megválasztott polgármestere, Facebook oldalán számolt be a tegnap történt közlekedési lámpa robbanásáról.
Az előzetes vizsgálatok alapján rövidzárlat miatt felrobbant egy jelzőlámpa a Lövölde téren. Egy könnyebb és egy súlyosabb sérültet a mentők ellátták, és a Honvéd kórházba szállították. A rendőrség eljárást indított az ügyben.
Posztjában kéréssel fordult a Budapesti közút ZRT-hez amiben kérte, hogy
azonnali hatállyal vizsgálják át a kerületi jelzőlámpákat. Mihamarabbi jobbulást kívánok a sérülteknek!
- Hogyan trükközhetsz, hogy hűvös is maradjon, és a hálózat se omoljon össze?
- Emelkedtek a hamvasztás költségei – ez a temetések árát is érinti
- Megerősített járőrszolgálattal és fokozott biztonsági jelenléttel szigorítanak a belső-erzsébetvárosi bulinegyedben a nyári főszezon idejére
- Zöldül és tisztul a VI. kerület
- Magyar Péter szerint robbanás történt a MOL tiszaújvárosi üzemében












